Zbiórka nakrętek

Utworzono dnia 15.11.2018

NAKRĘCONA AKCJA

Ta mała Jagódka z Tarnowa nie miała tyle szczęścia co TY. Urodziła się bez rączek ale ma kochających rodziców i ciotki, które ruszyły do pomocy.

ZBIERAJ NAKRĘTKI !
 NIE WYRZUCAJ ICH DO KOSZA !
  NAKRĘTKI MOŻESZ PRZYNIEŚĆ DO PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W OŁPINACH !

Jagoda urodziła się w marcu 2018 roku z wrodzonym brakiem kończyn górnych. Dziewczynka potrzebuje kosztownego leczenia i rehabilitacji.

Dziewczynka jest pod stałą obserwacją wielospecjalistyczną, a od trzeciego miesiąca życia, również rehabilitowana. Rehabilitacja pozwala na jej prawidłowy rozwój.

Rodziców Jagody, którzy opiekują się dzieckiem, nie stać na taki wydatek. Pomóc może jednak każdy: wystarczy zbierać nakrętki od butelek. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na potrzeby Jagody, dofinansowanie rehabilitacji, leczenia i być może w przyszłości zakupu protez.

Szczegółowe informacje o akcji znajdziecie na facebook – Edyta Stankowska „Pomagamy – zbiórka nakrętek Tarnów”.

Akcja trwa cały rok szkolny. Zebrane nakrętki gromadzimy u Pani Agaty Pyzik. Pierwsza zbiórka odbędzie się 30 listopada.