Zakończyliśmy pierwszy projekt Erasmus+ w naszej szkole

Utworzono dnia 16.05.2023
W ubiegły piątek zakończyliśmy pierwszy projekt Erasmus+ w naszej szkole. Najlepszy i zgodny z założeniami projektu film prezentujący dziedzictwo kulturowe Polski przygotowała drużyna uczniów z Portugalii.
Wieczorem odbyło się uroczyste przyjęcie połączone z wręczeniem certyfikatów oraz upominków.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, dzięki którym to wydarzenie miało taką oprawę i przebieg. Była to wytężona praca zespołowa nauczycieli oraz zaangażowanych podmiotów, za co z całego serca dziękujemy.
Szczególne słowa uznania i wdzięczności kierujemy do Wójta Gminy Szerzyny Pana Grzegorza Gotfryda za zainicjowanie przed trzema laty projektu Erasmus+ w naszej szkole oraz za dołożenie wszelkich starań, które doprowadziły do tak uroczystego finału o bogatej i dostojnej oprawie.
Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Ołpinach za przygotowanie specjałów kuchni polskiej i regionalnej w dniu ceremonii powitalnej, które zachwyciły gusta smakowe naszych gości.
Naszą ogromną wdzięczność wyrażamy Panu Arturowi Gruszce, koordynatorowi projektu za cały trud organizacyjny wszystkich mobiliności oraz finału w Polsce.
Jesteśmy wdzięczni naszym Drogim Rodzicom, którzy otworzyli swoje domy i po królewsku ugościli młodzież z pięciu krajów.
Wszystkim, którzy byli z nami, wspierali nas w jakikolwiek sposób, czytali nasze relacje, śledzili nasze działania na bieżąco i cieszyli się razem z nami, serdecznie dziękujemy.
To był wspaniały czas, który pozostawił piękne wspomnienia. Niekończące się pożegnania uczniów oraz ilość wylanych łez świadczą o tym, że z takimi wspomnieniami wyjechali także uczniowie do Turcji, Rumunii, Włoch, Portugalii i Hiszpanii.

Zakończyliśmy pierwszy projekt Erasmus+ w naszej szkole

Utworzono dnia 16.05.2023, 14:01