Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Utworzono dnia 23.06.2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbyło się 23 czerwca 2023 r. i rozpoczęło się od uczestnictwa we Mszy Świętej.
Uroczystość była kontynuowana w sali gimnastycznej naszej szkoły, gdzie po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego oraz odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała pani Dyrektor Anna Niemiec. Najpierw serdecznie powitała przybyłych uczniów, absolwentów klasy ósmej, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Pogratulowała tym, którzy osiągnęli zamierzone efekty, zrealizowali swoje marzenia, których miernikiem są świadectwa, niekoniecznie z paskiem, ponieważ każdy uczy się na miarę swoich możliwości, każdy rozwija swoje talenty w takiej dziedzinie i w takim przedmiocie, do którego ma osobiste predyspozycje.  Następnie zwróciła się do Grona Pedagogicznego, któremu podziękowała za całoroczną pracę. Wyrazy wdzięczności skierowała również do rodziców. Podziękowała im za współpracę, za oddanie na rzecz szkoły. Swoją wdzięczność okazała też pracownikom obsługi oraz administracji szkoły za bardzo dobre wypełnianie swoich obowiązków.
Po oficjalnych wystąpieniach nadszedł czas na wręczanie nagród uczniom, którzy zdobyli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowywanie, którzy uzyskali 100% frekwencję. Potem uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych, gdzie po raz ostatni spotkali się z wychowawcami, aby odebrać świadectwa.

Niech rozpoczęte wakacje będą czasem regeneracji sił fizycznych i umysłowych, czasem spontanicznej radości, niezapomnianych przygód, nawiązywania nowych znajomości, zawierania ciekawych przyjaźni. Niech ten wolny czas od nauki i szkoły będzie dla wszystkich czasem zdrowego oraz bezpiecznego wypoczynku.

Życzymy wszystkim słonecznych i udanych wakacji!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Utworzono dnia 30.06.2023, 01:03

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 191749