Wodne szaleństwo

Utworzono dnia 14.12.2016

W dobie komputerów, internetu, telewizji, telefonii  komórkowej ważne jest, aby młodzi ludzie spędzali wolny czas, korzystając z dostępnych obiektów sportowych, dbając o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną. Wychodząc temu naprzeciw w ramach dodatkowych zajęć rekreacyjno – sportowych, nauczyciele wychowania fizycznego  zorganizowali 13 grudnia 2016 roku wyjazd na basen do Gorlic. Wszyscy uczniowie zostali zapoznani z regulaminem pływalni i zjeżdżalni. Półtoragodzinna zabawa szybko minęła, ponieważ panowała bezpieczna i sympatyczna atmosfera. Uczniowie spędzili czas na małym i dużym basenie oraz zjeżdżalni. Odważne osoby mogły również wykonać skok do wody. Bardzo się cieszymy z wyjazdu na basen , mamy nadzieję, że już niebawem odbędzie się wycieczka na lodowisko.

Barbara Pikusa

Michalina Kołek