„Więc chodź, pomaluj mój świat... na niebiesko!”

Utworzono dnia 22.12.2019

Piątek 29 listopada 2019 roku upłynął w naszej szkole pod znakiem koloru niebieskiego. Zabawę w „Niebieski Dzień Tygodnia” zaproponował dzieciom i młodzieży Samorząd Uczniowski. Kto nie chciał być pytany i pisać niezapowiedzianej kartkówki, ubrał niebieską część swojej garderoby. W szare, pochmurne, mgliste oraz bez słońca dni warto pamiętać o kolorach, które dodadzą nam energii i optymizmu, wprawią w dobry nastrój i ubarwią naszą codzienność. Trzeba również nie zapominać o uśmiechu, który przecież jest zaraźliwy, ale takich zarazków chyba nikt się nie boi? Aby zatrzymać na dłużej niebieskie chwile, uczniowie z poszczególnych klas chętnie pozowali na szkolnej ściance podczas sesji fotograficznej.

Barbara Wójcik

„Więc chodź, pomaluj mój świat... na niebiesko!”

Utworzono dnia 22.12.2019, 13:56

Wszystkich: 190945