W nagrodę za czytanie – książki dla biblioteki szkolnej!

Utworzono dnia 12.09.2021

W poprzednim roku szkolnym uczniowie klasy 1 wraz z panią Anną Wójcik brali udział w ogólnopolskim programie czytelniczym „Czytanie ma moc”, który polegał na czytaniu książek wraz z dziećmi, a także na realizacji przez klasę cyklu warsztatów w oparciu o przygotowane scenariusze, materiały oraz książki otrzymane i polecane przez organizatorów akcji. Na zakończenie projektu, jeszcze przed wakacjami, uczestnicy programu otrzymali bardzo ciekawą propozycję, która dotyczyła bibliotek szkolnych, w których prowadzone były warsztaty i zajęcia z dziećmi. Dla 200 pierwszych chętnych szkół czekały książki dla dzieci zebrane podczas akcji prowadzonej przez Kinder Mleczną Kanapkę pod hasłem „Przerwa na wspólne czytanie”. Nasza szkoła zgłosiła swój udział. I udało się! Otrzymaliśmy mnóstwo nowych, pięknych książek! Mamy nadzieję, że sprawią one dużo radości bywalcom biblioteki i molom książkowym w nowym roku szkolnym!

Anna Wójcik

W nagrodę za czytanie – książki dla biblioteki szkolnej!

Utworzono dnia 12.09.2021, 16:31

Wszystkich: 190511