Uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia

Utworzono dnia 18.11.2016

Dzień 15 listopada 2016 roku na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. W tym właśnie dniu w obecności rodziców, nauczycieli, starszych koleżanek i kolegów złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez Panią Dyrektor Annę Niemiec na uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. prał. Jana Ślęzaka. Zanim to jednak nastąpiło pierwszoklasiści zaprezentowali to, czego już się nauczyli podczas swojego pobytu w szkole oraz starali się przekonać wszystkich, że zasługują na miano uczniów. Zostali bardzo serdecznie przyjęci do szkolnej gromady przez kolegów z  klas starszych, którzy przygotowali dla nich specjalne życzenia i drobne upominki. Otrzymali również pamiątkowe dyplomy i  książki ze specjalną dedykacją  od rodziców, które zawsze będą im przypominały ten wyjątkowy, listopadowy dzień.  Po sesji zdjęciowej uczniowie oraz zaproszeni goście udali się na wspólny poczęstunek.

Wychowawczynie obydwu klas pierwszych dziękują Rodzicom za pomoc  i zaangażowanie w przygotowanie tej pięknej i  ważnej dla ich dzieci uroczystości.

Małgorzata Mężyk

Ślubowanie i pasowanie na ucznia

Utworzono dnia 18.11.2016, 09:36