Turniej o Puchar Niepodległości

Utworzono dnia 15.11.2016

W dniu 12.11.2016 roku chłopcy naszego gimnazjum wzięli udział w turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Niepodległości. Zawody odbyły się na hali sportowej w Szerzynach. Organizatorem imprezy było stowarzyszenie „Pro Patria”. Przed rozpoczęciem rozgrywek wszyscy uczestnicy oddali hołd poległym z naszej gminy w walce o wolność ojczyzny.

W turnieju wzięło udział pięć drużyn: Ołpiny I, Ołpiny II Czermna I, Czermna II i Szerzyny. Rywalizacja przebiegała w bardzo miłej i sportowej atmosferze, sprzyjającej integracji międzyszkolnej. Mecze obfitowały w wiele ciekawych akcji, ukazując duże umiejętności  młodych adeptów piłki nożnej. Drużyny z naszej szkoły zajęły miejsca III (Ołpiny I) i IV (Ołpiny II). Zwyciężył zespół  Czermnej I.

Składy naszych zespołów: Ołpiny I: Jakub Mastyj, Jakub Kluz, Arkadiusz Mikrut, Maciej Niziołek, Rafał Ryba, Bartosz Niziołek. Ołpiny II: Albert Hołda, Bartłomiej Sroka I, Jakub Kuś, Bartłomiej Sroka II, Filip Słota, Szymon Janik.

Ł. Bara

Turniej o Puchar Niepodległości