Szkolny konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 07.01.2020

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego w grudniu 2019 r. zaprosili wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Jego głównym celem było rozwijanie wyobraźni i pobudzanie aktywności twórczej uczniów oraz stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych. Uczestnikiem konkursu mógł zostać każdy uczeń szkoły podstawowej, który wykonał ozdobę świąteczną w dowolnej formie i dowolnej technice.

Uczniowie wykonali 59 prac, stosując głównie technikę mieszaną, np. ozdoby z makaronu, cekinów, papieru, bibuły, plasteliny, wstążek, pomponów akrylowych, orzechów włoskich, piernika, drewna, kory, patyków, mchu, kamieni, itp. Wszystkie prace konkursowe wzięły udział w wystawie ozdób bożonarodzeniowych, którą można było podziwiać w holu głównym naszej szkoły.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria: Klasy I-III SP

I miejsce: Daniel Niziołek (klasa III SP)

II miejsce ex aequo: Mikołaj Pyzik (klasa I SP) oraz Katarzyna Rutana (klasa II SP)

Wyróżnienie: Lena Bąk (klasa I SP)

Kategoria: Klasy IV-VIII

I miejsce: Natalia Słota (klasa V SP)

Wyróżnienie: Zuzanna Gabryel (klasa IV SP)

Organizatorzy przygotowali słodkie upominki dla każdego uczestnika konkursu, a dla zwycięzców dyplomy oraz kubki i przybory szkolne.

Uczniom gratulujemy zdobytych nagród i wyróżnień, a Rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w wykonaniu przepięknych świątecznych dekoracji.

Joanna Stanisławczyk

Szkolny konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową

Utworzono dnia 07.01.2020, 11:21