Ściana tablicowa

Utworzono dnia 20.06.2023

W świetlicowej sali zabaw powstała ściana tablicowa, która dzięki pokryciu specjalną farbą pozwala na korzystanie z niej jak z tradycyjnej tablicy, która niegdyś była używana podczas lekcji w naszej szkole. Dziś te tablice zastąpiły nowoczesne, suchościeralne, zapisywane kolorowymi pisakami, jednak dzieci bardzo lubią także korzystać z tradycyjnej kredy, zwłaszcza tej kolorowej.

Taka szansę mają od niedawna w świetlicy szkolnej przy ścianie tablicowej. To miejsce to świetna alternatywa na uwolnienie potencjału artystycznego uczniów oraz wstęp do ich kreatywnego świata. Dzieci, korzystając z tej przestrzeni, rozwijają swoją wyobraźnię, pożytecznie spędzają czas i świetnie się bawią.

Zobaczcie na pierwsze efekty zajęć przy ścianie tablicowej.

Marta Kordek

Ściana tablicowa