Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

Utworzono dnia 22.06.2023

Czy można wyczarować coś użytecznego z przysłowiowych śmieci?

Niech odpowiedzią na to pytanie będą piękne, kolorowe i bardzo pomysłowe prace wykonane przez uczniów klas I-III i ich rodziców na konkurs pod hasłem „Wczoraj byłem niczym, dzisiaj jestem CZYMŚ”.

Dzieci zaprezentowały swoje dzieła, między innymi: kuferek na biżuterię, zegar ścienny, gry edukacyjne  Eko- Polska, Chińczyk, pojemniki na kredki i przybory szkolne, bukiet kwiatów, ośmiornicę, zestaw kuchenny. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni książkami z zakresu przyrody i ekologii oraz voucherami na lody o wybranym smaku.

Uczniowie klasy pierwszej należący do Klubu Ekologa mogli podczas zajęć przetestować  gry edukacyjne, zestaw kuchenny oraz kuferek na biżuterię, a piękny eko-zegar,  który zdobył główną nagrodę od tej chwili stał się ozdobą klasy i zastąpił dotychczasowy zakupiony w sklepie.

Małgorzata Mężyk

opiekun Klubu Ekologa

Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

Utworzono dnia 22.06.2023, 14:10

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 191769