Prośba o kolejne wsparcie

Utworzono dnia 03.01.2019

Drodzy Rodzice i Partnerzy Szkoły

W 2017 r. nasza szkoła przystąpiła do akcji „1% dla Szkoły w Ołpinach" prowadzonej przez Fundację Studencką Młodzi Młodym, która jest pozarządową organizacją zajmującą się pozyskiwaniem środków na edukację.

Dzięki Państwa  hojności uzyskaliśmy dodatkowe środki  wysokości 1865,57 zł, które zostaną przeznaczone na zakup materiałów służących modernizacji placówki.

Składamy serdeczne podziękowania za wsparcie prosząc o kolejne. Wyrażając słowa uznania za zrozumienie naszych potrzeb i przyłączenie  się do akcji.

Proponujemy skorzystać z programu do rozliczenia PIT 2018 z naszej strony.

Dyrektor Szkoły Anna Niemiec

Wszystkich: 190601