Pożegnalne ognisko pierwszoklasistów

Utworzono dnia 25.06.2022

Po całym roku nauki nadszedł upragniony czas na odpoczynek. Ostatni dzień w roku szkolnym 2021/22 uczniowie klasy pierwszej spędzili przy ognisku. Czas i pogoda sprzyjały wspólnej, radosnej zabawie na łonie natury. Nie zabrakło także tradycyjnych kiełbasek i wspólnego śpiewania przy ognisku. Czas upłynął bardzo szybko w świetnym nastroju.  Spotkanie przy ognisku dostarczyło  mnóstwo radości i sprzyjało  kształtowaniu pozytywnych relacji w grupie, z wychowawcą i rodzicami, którym serdecznie dziękujemy za obecność i pomoc w organizacji. Te miłe chwile na pewno długo pozostaną w naszej pamięci.

Z wypiekami na twarzy i ze śpiewem na ustach pierwszoklasiści pożegnali rok szkolny, a wesoły nastrój i słoneczna aura były namiastką zbliżających się zabaw wakacyjnych.

Miłego wypoczynku oraz wspaniałych wakacyjnych przygód i niezapomnianych wrażeń życzy wychowawca klasy pierwszej

Stanisława Ryba

Pożegnalne ognisko pierwszoklasistów