Podsumowanie konkursów plastycznych

Utworzono dnia 22.12.2019

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. To także czas podsumowań i refleksji. W tym miejscu pragnę gorąco podziękować wszystkim młodym artystkom i artystom z naszej szkoły, którzy tak licznie i tak chętnie, mino wielu innych obowiązków, biorą udział w różnych konkursach plastycznych  i godnie reprezentują naszą szkołę. Nie zawsze przygotowanie pracy plastycznej wiąże się z sukcesem, zdobytym miejscem, nagrodą, tym goręcej Wam dziękuję.

W przedświątecznym  tygodniu rozstrzygnięto trzy konkursy plastyczne. Oto sukcesy naszych uczniów.

19 grudnia br. w budynku Urzędu Gminy odbyło się podsumowanie i rozdanie nagródz konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową z Herbem Gminy Szerzyny. Wśród zwycięzców znalazły się uczennice naszej szkoły:  Zuzanna Sroka – II miejsce i  Amelia Wójcik, Nikola Faliszek oraz Zuzanna Gabryel  -  wyróżnienia .

Kamila Sołtys uczennica klasy VII wyróżniona w Gminnym Konkursie Plastycznym „Życie w świętości błogosławionej Karoliny Kózki” organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Czermnej. Rozdanie nagród miało miejsce 16 grudnia podczas szkolnych jasełek w Publicznej Szkole Podstawowej w Czermnej.

Zuzanna Sroka zdobyła I miejsce ex aequo w ogólnopolskim konkursie "Najpiękniejsza recyklingowa kartka świąteczna” organizowanym przez Branżową Organizację Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Tarnowie. Zwycięstwo tym większe, że w konkursie brało udział prawie 600 uczestników. Nagrody ufundowane przez organizatora zostały Zuzi dostarczone do szkoły.

Gratulujemy  i cieszymy się Waszym sukcesem.

boosa.pl/aktualnosci/konkurs-na-najpiekniejsza-recyklingowa-kartke-rozstrzygniety

M. Mikrut

Podsumowanie konkursów plastycznych