Ognisko klas pierwszych gimnazjum

Utworzono dnia 23.10.2016

Dnia 28 września 2016 roku uczniowie klas pierwszych gimnazjum naszej szkoły wraz z wychowawcami spotkali się przy ognisku klasowym, które odbyło się na Gilowej Górze. Jest to szczególnie urokliwe miejsce. Jego gospodarzem jest Nadleśnictwo Gromnik. Znajdują się tu tablice informacyjne o lesie, jego ochronie, czy o występującej tam roślinności, a także miejsce na ognisko i do gry w piłkę. Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od pieczenia kiełbasek, które wszystkim bardzo smakowały. Piękna, jesienna pogoda sprzyjała rekreacjom. Chłopcy i dziewczęta grali w piłkę, badmintona, „dwa ognie”, bawili się wspólnie. Przy ognisku nie zabrakło również śpiewu.
Tak spędzony czas to była świetna zabawa z nutą rywalizacji i udaną integracją wychowawców i uczniów.

Agata Pyzik

Maria Wrzosek