Najgrzeczniejszy uczeń świetlicy szkolnej

Utworzono dnia 02.07.2018

W roku szkolnym 2017/2018 w  świetlicy szkolnej odbył się konkurs na najgrzeczniejszego ucznia. Trwał on od września do czerwca. Dzieci otrzymywały uśmiechnięte słoneczka  za przestrzeganie Kodeksu Świetliczaka. Pod koniec każdego miesiąca  te dzieci, które nazbierały najwięcej słoneczek otrzymywały Super Świetliki. W czerwcu  dziecko, które otrzymało najwięcej Super Świetlików zostało Najgrzeczniejszym uczniem świetlicy  szkolnej .

W roku szkolnym 2017/2018 najwięcej super świetlików zebrała uczennica klasy 4 Barbara Radkowiak  i została Najgrzeczniejszą uczennicą świetlicy szkolnej.

Drugie miejsce zajął uczeń klasy 1 Bartłomiej Radkowiak, uczennica klasy 4 Aleksandra Ryba oraz uczennica klasy 3 Karolina Solarz.

Trzecie miejsce zajęła  uczennica klasy 2b Gabriela Dąbrowska, uczennica klasy 3 Oliwia Sroka oraz uczeń klasy 2a  Paweł Kurcz.Wszyscy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Gratulujemy.

Marta Kordek, Małgorzata Niziołek