„Mój Święty Mikołaj”

Utworzono dnia 15.12.2018

W tym roku  na zajęciach świetlicowych zaprosiłyśmy  uczniów  do wykonania plastycznych prac przestrzennych–figur  Świętego Mikołaja. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni poprzez twórczą interpretację postaci jednego z najpopularniejszych  świętych chrześcijańskich, stworzenie dzieciom możliwości wymiany doświadczeń artystycznych. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej w formie przestrzennej, przedstawiającej postać Świętego Mikołaja.

Pierwsze miejsce zajął Święty Mikołaj wykonany przez Martynę Jacher  uczennicę klasy drugiej szkoły podstawowej, drugie miejsce  praca  uczennic również z klasy drugiej Rozalii Urbanik i Wiktorii Orlof. Wyróżnienie otrzymały Święte Mikołaje wykonane przez Karolinę Solarz, Martynę Pyzik, Oliwię Sroka, Patrycję Przyczynek,  Barbarę  Radkowiak, Jolantę  Orlof, Zofię Radkowiak, Annę Piekarz.

Wszystkim uczestnikom  dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy.

Małgorzata Niziołek, Marta Kordek

„Mój Święty Mikołaj”