Laureaci X Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Utworzono dnia 03.02.2018

Dnia  17 stycznia 2018r. w Domu Kultury w Szerzynach odbył się X Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Celem tego konkursu było kultywowanie i pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, rozbudzanie chęci wspólnego ich śpiewania oraz odkrywanie i promowanie  młodych talentów wokalnych z terenu gminy.

Naszą szkołę reprezentowało 6 solistów i 5 zespołów. Z pośród nich na podium stanęli uczniowie klas młodszych, którym za wykonanie pastorałek  Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce - Radosław Bąk - kl. III  - "Chojka"

I miejsce - zespół z kl. III - Franciszek Gogola, Paulina Bochenek, Karolina Solarz, Julia Kołek, Dawid Wójcik, Hubert Kamień - "Kolędowy czas"

III miejsce - zespół z kl. IIa -Zuzanna Gabryel, Oliwia Pikusa - "Tylko jedna jest taka noc"

Wyróżnienie - zespół z kl. III - Natalia Słota, Karolina Strugała, Patrycja Gryboś, Wiktoria Mikrut, Agnieszka Piekarz - "Kolędujemy"(Aniołek maleńki)

Laureaci  I i III miejsca prezentowali się po raz drugi 21 stycznia podczas  Finałowego Koncertu w Domu Kultury w Czermnej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wychowawca klasy  III

Stanisława Ryba