Laureaci i Finaliści Stypendiady Wczesnoszkolnej 2017/2018

Utworzono dnia 28.02.2018

W dniach 27 listopada - 7 grudnia 2017 r.  uczniowie klasy III Publicznej Szkoły Podstawowej w Ołpinach wzięli udział w Ogólnopolskim Stypendialnym Projekcie Edukacyjnym, organizowanym przez Firmę Edukacyjną „Orzeł”. W ramach projektu uczestniczyli w czterech konkursach z zakresu edukacji czytelniczej, ortograficznej, matematycznej i plastycznej.
1.W konkursie czytelniczym "Abecadło" 8 uczniów wykazało się szczegółową znajomością treści trzech następujących utworów J. Brzechwy:  „Mrówka”, "Kłótnia rzek" oraz „Szelmostwa lisa Witalisa"
2. W konkursie ortograficznym ,,Ortografek” ze znajomością reguł ortograficznych i umiejętnością zastosowania ich w praktyce zmagała się 1 uczennica.
3. W konkursie matematycznym ,,Plusik” 6 uczniów rozwiązywało bardzo trudne i złożone zadania z treścią.
3.W konkursie plastycznym „Plastuś” uczestnicy wykonali 8 prac konkursowych

Wyniki konkursów zostały ogłoszone na stronie www.stypendiada.pl dnia 15.02.2018r.

Laureatami oraz finalistami tegorocznej Stypendiady Wczesnoszkolnej zostały:

1. Julia Kołek - LAUREATKA  II miejsca w konkursie ortograficznym
                          - LAUREATKA  II miejsca w konkursie matematycznym
                          - wyróżnienie i tytuł FINALISTY w konkursie czytelniczym

2. Karolina Strugała - wyróżnienie i tytuł FINALISTY w konkursie matematycznym

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokich wyników.
Naszym laureatom i finalistom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w poszczególnych konkursach, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci.

Koordynator konkursu
Stanisława Ryba