Konkurs fotograficzny pn. „Pejzaże dorzecza Wisłoki”

Utworzono dnia 06.11.2017

Zachęcamy wszystkich uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym realizowanym przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle pn: „Pejzaże dorzecza Wisłoki”.
    Celem projektu jest zachęcenie do głębszego zapoznania się z rzeką Wisłoką i jej dopływami poprzez zaprezentowanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych tego obszaru, promocję ciekawych miejsc przyrodniczych, poszerzanie wiedzy na temat flory i fauny, rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody oraz pobudzanie i rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży.

Uczniowie wykonują fotografie, a nauczyciele przeprowadzają wewnętrzną ocenę prac wybierając 2 najlepsze fotografie z danej szkoły, po czym przesyłają je do Związku (w formie papierowej i JPG na płytce) w terminie do 24.11.2017r.  technika pracy: fotografia cyfrowa.

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie proszone są o kontakt z p. Adamem Rączka

Zapraszam serdecznie!

"Regulamin konkursu" - zobacz