Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Utworzono dnia 25.06.2022

W przeddzień uroczystego zakończenia roku szkolnego na Małym Rynku w Szerzynach odbyło się Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022. Jest to wydarzenie organizowane przez Wójta Gminy Szerzyny Pana Grzegorza Gotfryda już po raz drugi jako forma uhonorowania, wyróżnienia i nagrodzenia najlepszych uczniów w naszej gminie
w mijającym roku szkolnym. Aby dołączyć do tego zacnego grona nagrodzonych, w tym roku 109 uczniów, należało osiągnąć średnią ocen 5, 00 lub wyższą oraz bardzo dobrą lub wzorową ocenę zachowania.

Uczniowie odbierali Dyplomy Uznania i nagrody książkowe, a ich Rodzice Listy Gratulacyjne z rąk: Pani Bożeny Nowak – starszego wizytatora, przedstawiciela Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie, Pana Grzegorza Gotfryda – Wójta Gminy Szerzyny, Pani Anny Niemiec – Dyrektor Centrum Zarządzania Edukacją Gminy Szerzyny oraz Pani Anny Niemiec – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. prał. Jana Ślęzaka w Ołpinach.

Spotkanie było także okazją do podziękowania Dyrektorom szkół i przedszkoli z terenu Gminy Szerzyny za ich całoroczną pracę i trud włożony w zarządzanie oraz kierowanie placówką oświatową.

Jak podkreślał Pan Wójt w słowach skierowanych do zebranych, wyróżnieni uczniowie to elita intelektualna stanowiąca przyszłość naszej małej ojczyzny, przyszłość samorządu i przyszłość Polski.

To wielka radość, że w tym gronie znalazła się duża grupach uczniów naszej szkoły. Składamy serdeczne gratulacje Uczniom osiągnięcia wyróżniających wyników nauczania oraz godnej postawy ucznia w całym roku szkolnym. Rodzicom gratulujemy wspaniałego wychowania dzieci.

Jolanta Górka

Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022