Akademia poświęcona Janowi Pawłowi II

Utworzono dnia 04.05.2017

„Zwyciężajcie nienawiść – miłością, nieprawdę – prawdą, przemoc – cierpieniem”

Dnia 27 kwietnia 2017r. w trzecią rocznicę kanonizacji odbyła się uroczysta akademia poświęcona największemu autorytetowi moralnemu współczesnego świata – Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II, papieżowi, który tworzył historię. Jego motto biskupie „Totus Tuus” („Cały Twój”) – będące wyrazem oddania się Matce Najświętszej jest także symbolem wiary, nadziei i miłości dla ludzi różnych ras i religii. Na zawsze w naszej pamięci pozostaną jego słowa „Zwyciężajcie nienawiść – miłością, nieprawdę – prawdą, przemoc – cierpieniem”.

Montaż słowno-muzyczny przygotowali i zaprezentowali uczniowie klasy IV szkoły podstawowej, III gimnazjum, chór szkolny oraz zespół wokalno-instrumentalny pod opieką p. Marka Bąka, p. Anny Król-Kuś i p. Bernadetty Pikusy.

Akademia poświęcona Janowi Pawłowi II

Utworzono dnia 04.05.2017, 23:34